I Charytatywne Zawody Konne w skokach zakończone.

Maj 2, 2016 by jbicz No Comment

Serdecznie dziękujemy wszystkim za czynny i bierny udział w imprezie. Szczególnie dziękujemy wszystkim fundatorom i dobroczyńcom.

Informujemy, że udało się zebrać kwotę  7. 361,00 złotych, na ten szczytny cel. Dziękujemy wszystkim.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom biorących udział w zawodach a w szczególności zwyciężcom !!!

 

Poniżej prezentujemy wyniki zawodów.

 

Charytatywne Zawody Konne w skokach przez przeszkody

Gorzyca 35, Międzyrzecz, 30 kwietnia 2016

Wydruk: 01-05-2016 09:54:17
1/Mini LL
Data: 30-04-2016

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl – HUBERTUS 2.1.3.0 PREMIUM – System Obsługi Zawodów Konnych – www.ZawodyKonne.com

Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 – Mini LL Dokładności bez rozgrywki
(Competition No 1)

 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 SZTOK (32) Kajetan ŁAWNICZAK 0 40,13

Bpk
1 DALIA (28) Ewelina KOWALCZYK 0 49,97

Stajnia Zagroda Janczewo
1 IMBIR (29) Ewelina KOWALCZYK 0 59,98
    / Nepumuk / –
Stajnia Zagroda Janczewo
1 BROWAR (16) Martyna WITCZAK 0 38,86

Stajnia Kuźnik
1 HELIKA (2) Patrycja CZAPLEWSKA (J.1998) 0 41,95

Camea Team
1 KIRA (6) Jessica KOMOROWSKA 0 39,38

Rancho Kimana
1 CZARNY KOŃ (11) Michał KLISZCZ 0 35,14
    / Dunke Valentino (GB) / Czarna Rzeka
Rancho Amanda Trzciel
1 DESPERADOS (13) Wiktoria TOBYS 0 38,10

KS Lansada Milsko
9 REWIA (30) Patryk WAWRZYNIAK 4 41,55

Bpk
10 BROWAR (16) Weronika SZUMILAS 6 67,69

Stajnia Kuźnik
11 WILDA (7) Kaja KOZIEŁ 7 70,50

Stajnia Laguna Team
12 WILDA (7) Ula RODOBOLSKA 8 56,26

Stajnia Laguna Team
13 WILDA (7) Kaja KOZIEŁ 16 74,39

Stajnia Laguna Team
IKONA (17) Joanna OLEKSIAK elim
   – / – / M / – / – / –
Stajnia Kuźnik
N-PEGAZ (14) Nicolas KOMOROWSKI elim

Rancho Frontczaka Lubniewice
FIGURA (31) Arkadiusz MURASZOW Rezyg

Bpk

 

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height) Liczba przeszkód (Obstacles) Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu (Time allowed)
s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
13
Sędzia główny
(President of Ground Jury):
Piotr Helon
Gospodarz toru:

Piotr Helon

 

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl – HUBERTUS 2.1.3.0 PREMIUM – System Obsługi Zawodów Konnych – www.ZawodyKonne.com

 

Charytatywne Zawody Konne w skokach przez przeszkody

Gorzyca 35, Międzyrzecz, 30 kwietnia 2016

Wydruk: 01-05-2016 09:54:19
2/LL
Data: 30-04-2016

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl – HUBERTUS 2.1.3.0 PREMIUM – System Obsługi Zawodów Konnych – www.ZawodyKonne.com

Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 – LL Zwykły
(Competition No 2)

 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 SHE IS A LADY (21) Paulina KLECIAK 0 34,08

JKS Gostchorze
2 GINGER (18) Joanna STAWASZ 0 35,16

Stajnia Kuźnik
3 SONKO TIT (4) Anna POLAŃSKA 0 35,35

KS Fatim
4 DRAGON (23) Zdzisław KUBISZTAL 0 35,68

Tarnawa Krośnieńska
5 BERTA (5) Ewelina SIERON 0 35,71

bpk
6 CORRIDA (19) Joanna STAWASZ 0 35,89

Stajnia Kuźnik
7 FOKUS (33) Celine CZAPLA 0 36,03

OJ Master Lubniewice
8 SZTOK (32) Kajetan ŁAWNICZAK 0 37,03

Bpk
9 DALIA (28) Ewelina KOWALCZYK 0 37,10

Stajnia Zagroda Janczewo
10 MONTANO (3) Anna POLAŃSKA 0 39,89

KS Fatim
11 REWIA (30) Patryk WAWRZYNIAK 0 40,04

Bpk
12 KIRA (6) Jessica KOMOROWSKA 0 41,33

Rancho Kimana
13 QUALITY FANTASTIC (22) Julia STRUK 0 41,80

JKS Gostchorze
14 BEDUIN (10) Wiktoria BISKUP 0 43,25

Stajnia Laguna Team
15 IMBIR (29) Ewelina KOWALCZYK 0 43,43
    / Nepumuk / –
Stajnia Zagroda Janczewo
16 JANA (8) Sandra WIELOCH 0 44,03

Stajnia Laguna Team
17 NANDA (9) Danuta KĘDZIERSKA 0 45,70

Stajnia Laguna Team
18 DESPINA (26) Anna PAKUŁA 0 53,69

bpk
19 NANDA (9) Ula RODOBOLSKA 0 56,12

Stajnia Laguna Team
20 MONARIO (1) Patrycja CZAPLEWSKA (J.1998) 4 35,86

Camea Team
21 CZARNY KOŃ (11) Michał KLISZCZ 4 36,48
    / Dunke Valentino (GB) / Czarna Rzeka
Rancho Amanda Trzciel
22 DESPERADOS (13) Wiktoria TOBYS 4 37,63

KS Lansada Milsko
23 JANA (8) Ula KOŁPA 4 40,49

Stajnia Laguna Team
24 SHE IS A LADY (20) Karolina KLECIAK 4 50,65

JKS Gostchorze
25 IKONA (17) Joanna OLEKSIAK 4 50,72
   – / – / M / – / – / –
Stajnia Kuźnik
26 NANDA (9) Sandra WIELOCH 5 61,40

Stajnia Laguna Team
27 NEWADA (15) Nicolas KOMOROWSKI 12 55,44

Rancho Frontczaka Lubniewice
28 N-PEGAZ (14) Nicolas KOMOROWSKI 12 58,65

Rancho Frontczaka Lubniewice
29 DESPERADOS (13) Wiktoria TOBYS 0T 34,75

KS Lansada Milsko
30 IKONA (17) Joanna OLEKSIAK 0T 39,01
   – / – / M / – / – / –
Stajnia Kuźnik
BEDUIN (10) Danuta KĘDZIERSKA elim

Stajnia Laguna Team

 

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height) Liczba przeszkód (Obstacles) Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu (Time allowed)
s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
30
Sędzia główny
(President of Ground Jury):
Piotr Helon
Gospodarz toru:

Piotr Helon

 

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl – HUBERTUS 2.1.3.0 PREMIUM – System Obsługi Zawodów Konnych – www.ZawodyKonne.com

 

Charytatywne Zawody Konne w skokach przez przeszkody

Gorzyca 35, Międzyrzecz, 30 kwietnia 2016

Wydruk: 01-05-2016 09:54:21
3/L
Data: 30-04-2016

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl – HUBERTUS 2.1.3.0 PREMIUM – System Obsługi Zawodów Konnych – www.ZawodyKonne.com

Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 – L Zwykły art. 238.2.1
(Competition No 3)

 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 FOKUS (33) Celine CZAPLA 0 35,94

OJ Master Lubniewice
2 SONKO TIT (4) Anna POLAŃSKA 0 36,32

KS Fatim
3 MONTANO (3) Anna POLAŃSKA 0 41,87

KS Fatim
4 CORRIDA (19) Joanna OLEKSIAK 0 45,32

Stajnia Kuźnik
5 DRAGON (23) Zdzisław KUBISZTAL 4 35,86

Tarnawa Krośnieńska
6 HELIKA (2) Patrycja CZAPLEWSKA (J.1998) 4 40,86

Camea Team
7 QUALITY FANTASTIC (22) Julia STRUK 8 42,81

JKS Gostchorze
8 JANA (8) Ula KOŁPA 8 55,50

Stajnia Laguna Team
9 MONARIO (1) Patrycja CZAPLEWSKA (J.1998) 12 41,01

Camea Team
10 NEWADA (15) Nicolas KOMOROWSKI 16 48,10

Rancho Frontczaka Lubniewice
SHE IS A LADY (21) Karolina KLECIAK elim

JKS Gostchorze
DALIA (28) Ewelina KOWALCZYK elim

Stajnia Zagroda Janczewo
GINGER (18) Joanna STAWASZ elim

Stajnia Kuźnik
ALEXANDER (12) Szymon KLISZCZ elim
   old / Niem / – / – / – / – / Stalon / Avaha
KJ Lansada Milsko
BEDUIN (10) Wiktoria BISKUP Rezyg

Stajnia Laguna Team
SZTOK (32) Bartosz ŻOŁNIEREK Rezyg

Bpk
BERTA (5) Ewelina SIERON Rezyg

bpk
CZARNY KOŃ (11) Szymon KLISZCZ Rezyg
    / Dunke Valentino (GB) / Czarna Rzeka
KJ Lansada Milsko

 

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height) Liczba przeszkód (Obstacles) Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu (Time allowed)
s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
10
Sędzia główny
(President of Ground Jury):
Piotr Helon
Gospodarz toru:

Piotr Helon

 

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl – HUBERTUS 2.1.3.0 PREMIUM – System Obsługi Zawodów Konnych – www.ZawodyKonne.com

 

Charytatywne Zawody Konne w skokach przez przeszkody

Gorzyca 35, Międzyrzecz, 30 kwietnia 2016

Wydruk: 01-05-2016 09:54:22
4/Potęga
Data: 30-04-2016

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl – HUBERTUS 2.1.3.0 PREMIUM – System Obsługi Zawodów Konnych – www.ZawodyKonne.com

Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 – Potęga Potęga skoku wzwyż
(Competition No 4)

 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Konkurs 100cm Rozgrywka 120cm Rozgrywka 130cm Rozgrywki Nagroda
Prize
Punkty pkt.I pkt.II pkt.III pkt.IV
1 TALOUSIMONICA K Z (27) Marcin PAKUŁA 0 0 0

Bpk
2 DRAGON (23) Zdzisław KUBISZTAL 0 0 4

Tarnawa Krośnieńska
3 FOKUS (33) Celine CZAPLA 0 0 elim

OJ Master Lubniewice
4 ALEXANDER (12) Szymon KLISZCZ 4
   old / Niem / – / – / – / – / Stalon / Avaha
KJ Lansada Milsko
4 BERTA (5) Ewelina SIERON 4

bpk
NEWADA (15) Nicolas KOMOROWSKI elim

Rancho Frontczaka Lubniewice

 

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height) Liczba przeszkód (Obstacles) Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu (Time allowed)
s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
Sędzia główny
(President of Ground Jury):
Piotr Helon
Gospodarz toru:

Piotr Helon

 

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl – HUBERTUS 2.1.3.0 PREMIUM – System Obsługi Zawodów Konnych – www.ZawodyKonne.com

 

 

 

 

 

 

 

About Author

jbicz
  •